PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627504}
5,6 59
ocen
5,6 10 1 59
Catwoman
powrót do forum gry Catwoman

Jest super ciekawa fabuła,fajna akcja polecam!
BEST GAME EVER MADE!

ocenił(a) grę na 8
transformers567_fw

Też lubię bardzo tę grę. Grafika miła dla oka, niezbyt skomplikowany poziom trudności, choć zebranie 100% wymaga wysiłku, pomysłowości i szybkości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
crazy_race

cóż, zawsze się znajdzie jakiś ewenement twierdzący, że to najlepszy tytuł 2004 roku. Nie zdziwię się, jeżeli ulubionym ich tytułem jest seria the sims i 548. dodatek. W końcu tam też mamy nieskomplikowany poziom trudności (o ile jakiś jest).

ocenił(a) grę na 10
transformers567_fw

Zgadzam się z tobą , a od siebie dodam, że to był powiew świerzości gra na miarę devil may cry i w dodatku bardzo miła rozrywka na conajmniej dwa wieczory. Żeby coś krytykować trza chociaż raz przejść.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
crazy_race

Człowieku ta ocena to byl żart ! :) ironia.
Nawet ślepy i głuchoniemy wie że to nie najlepsza gra w historii.

transformers567_fw

Patrz coś nabił teraz to gówno ma zarzyną ocenę, bo ktoś potraktował twoją wypowiedź na poważnie.

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

Nie napinaj się tak , bo coś ci pęknie.
Jak ktoś ma lewe ręce to nawet w Catwoman sobie nie poradzi i będzie krytykował.
Odzywasz się nieproszony i jeszcze nie masz nic ciekawego do powiedzenia.
I kto tu jest nieciekawy i niezbyt rozgarnięty?
Pozdrawiam.
- bez odbioru.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
crazy_race

@carzy_race Nie zmyślaj, bo piszesz głupoty - gra jest super. A jak nie to merytorycznie uzasadnij krytykę gry i innych.

gordonsandum

Jakbyś trochę pograł wiedzialbyś że 90 % gier na podstawie filmów jest robionych szybko i po łebkach by zarobić szybką kasę na fanach filmu i niezorientowanych graczach. Od 2004 roku nie zmieniło się to zbyt bardzo Jak każda filmówka gra jest krótka, mało zróżnicowana, grafika nawet za czasów PS2 była słaba i plastikowa, dialogi i fabułą napisane na kolanie (co nie dziwi film ma denną fabułę). Plusy? Halle Berry? Jak ktoś lubi się pogapić na wirtualne cycki i chce posłuchać głosu Berry to proszę bardzo. Gra idealna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
crazy_race

Zdarzają się filmowe gnioty, ale ta gra do nich nie należy. Naprawdę przyjemnie się grało - dwa dni nie można było się oderwać od niej. jedyne do czego można się przyczepić to momentami kamera. Ale dla fanów tego typu skakanek polecam. Widać budżet włożony w tą "szybką" produkcję. Są ludzie dla których będzie to czysta zabawa i docenią tą grę. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
transformers567_fw

Gra oddaje klimat filmu, kto przeszedł niech się wypowie. Ja gorąco polecam :)

ocenił(a) grę na 10
slavkon

Również gorąco polecam. Jak na gry filmowe bardzo pozytywnie mnie zaszkoczyła.

transformers567_fw

best ever? I doubt that :P Ale można pograć przyjemnie posłuchać chociaż głosu Halle Berry

marcin_lendzion

Serio ? Ten post jest już tak stary, pozatym był pisany po pijaku z tego co pamiętam XD
Ocena dla gry to max 6,7/10

transformers567_fw

Pozatym wcześniej pisałem, że to był żart :P

transformers567_fw

urzekła mnie twoja historia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones